Facebook

Galerie

Facultatea de Administraţie şi Afaceri

Contact

Informații diverse

Informații diverse:


decan@faa.unibuc.ro

secretariat@faa.unibuc.ro

admitere@faa.unibuc.ro
cazare@faa.unibuc.ro
tabere@faa.unibuc.ro
burse@faa.unibuc.ro

Facultatea de Administraţie şi Afaceri
CONT BCR : RO41RNCB0076010452620055

Adresa:

B-dul Regina Elisabeta nr. 4 - 12, etaj 1, sector 3, Bucureşti, România

 

Număr telefon / Fax:

+4 021 310 49 20 

 

Metrou - magistrala II, statia Universitate Troleibuze - 61, 66, 69, 70, 85, 90,91, 92, statia Universitatii Autobuze - 122, 137, 261, 781, 783, 784 (statia 21 Decembrie), 336, 601 (statia Universitate) (sediul Facultatii de Chimie, etaj 1)

 


Program Secretariat cu publicul: Luni - Joi , orele 12-14
 

Secretar Decanat

Maria Mitran -  maria.mitran@faa.unibuc.ro

Tel:  +4 021 310 49 20

 
Secretar Sef  Facultate

Mihaela Jianu -  mihaela.jianu@faa.unibuc.ro

Tel: +4  021 305 37 41
 
Marketing, Business Administration și Master : Marketing Strategic și Managementul Vânzărilor

Raluca Gina Dodu -  raluca.dodu@faa.unibuc.ro
Tel: +4 021 305 37 43

 

Administratie Publica 

Gina Alexandru -  gina.alexandru@faa.unibuc.ro
Tel: +4 021 305 37 40

 

Administrarea Afacerilor

Raluca Mirela Alexa -  mirela.alexa@faa.unibuc.ro
Tel: +4 021 305 37 46

 

Cibernetică Economică și Master:  Știinte Administrative

   APESA, APPUE, ARPAM, ADRU, MC, MRVPC, 

Alina Preda - alina.preda@faa.unibuc.ro

Tel: +4 021 305 37 38
 
Master: Știinte Economice
   AAMM, CARO, CAEN, EC

Mariana Chirita - mariana.chirita@faa.unibuc.ro

Tel: +4 021 305 37 45

 

 

Sediul din Piaţa Universităţii


  

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


 

© 2017 Facultatea de Administratie si Afaceri, Universitatea Bucuresti
Admin Site : Conf.Univ.Dr. Olteanu Cosmin